iPad, iPhone 7 i MacBook Pro na raty – oferta sklepu Apple

Propozycja MacPasji i BNP Paribas

Dzięki naszemu partnerowi możemy Państwu zaoferować korzystną propozycję kupienia na przykład iPhone’a 7 lub MacBooka Pro na raty. Sygma Bank przy współpracy z naszym sklepem Apple oferuje kredyt ratalny, który dostępny jest na miejscu w naszym sklepie. Chcąc obniżyć wysokość raty możemy dokonać wpłaty początkowej max 50% wartości kupowanego na raty iPada czy innego urządzenia.

Wystarczy wybrać produkt i poprosić sprzedawcę naszego sklepu Apple o obliczenie kwoty raty. Do kredytu do kwoty 10 000,00 zł wystarczy oświadczenie o zarobkach. Powyżej tej kwoty wymagane jest zaświadczenie do pracodawcy.

Kwotę wysokości raty można też uzyskać mailowo. Wystarczy napisać do przedstawiciela naszego sklepu Apple na adres kontakt@macpasja.pl. Prosimy o podanie w nim informacji, który produkt Państwa interesuje i ilość raty (od 3-36 miesięcy). W odpowiedzi na maila napiszemy jaka jest wysokość składki (inna będzie wysokość składki przy wzięciu iPhone’a SE na raty, a inna na przykład przy wzięciu MacBooka Pro na raty).facebook