Szkolenia Apple w Toruniu

Dzielimy się swoją wiedzą

W Toruniu prowadzimy nie tylko serwis i sklep Apple, ale też liczne szkolenia z obsługi urządzeń tej firmy. Zapoznanie się z tematyką powiązaną zarówno ze sprzętem jak i oprogramowaniem umożliwi Państwu nie tylko swobodne posługiwanie się dostępnymi w naszym sklepie Apple iPadem, iPhone’m, czy komputerem Mac, ale przede wszystkim pozwoli w maksymalny sposób wykorzystać potencjał tych urządzeń. Korzystając z naszej oferty szkoleniowej będą mieli Państwo możliwość poznania funkcjonalnych cech systemów OSX i iOS, które mogą znacznie ułatwić i uprzyjemnić pracę z urządzeniami Apple.

Oferta szkoleniowa naszego sklepu iPad skierowana jest zarówno do osób rozpoczynających swoją przygodę z urządzeniami firmy Apple, jak również do tych zaawansowanych, którzy chcą zgłębiać ich tajniki. Do udziału w naszych szkoleniach zachęcamy użytkowników indywidualnych, firmy oraz instytucje.

W regionie jesteśmy znani nie tylko jako sklep z iPhone’ami, iPadami i komputerami Mac. Posiadamy na przykład liczne elementy i akcesoria do MacBooka. Warto podkreślić, że oferta MacPasji dostosowana jest do potrzeb klientów. Jeżeli szukają Państwo najnowszych modeli swoich ulubionych urządzeń, to na przykład dostaniecie u nas MacBooka Pro i iPhone’a na raty!

facebook