Akcesoria do MacBooka i iPada – ubezpieczenie

Pakiet ubezpieczeniowy dla klientów

Idealnym uzupełnieniem do zakupionego w naszym sklepie Apple sprzętu jest dokupienie rozszerzonej gwarancji lub pakietu ubezpieczeniowego, który nie tylko wydłuża nam gwarancję do 2 lat, ale ubezpieczyciel pokrywa koszty naprawy/płatnej wymiany urządzenia, również w przypadku zdarzeń losowych (kradzież, zalanie, uszkodzenie mechaniczne).

Ubezpieczenie może być wykupione tylko w momencie zakupu urządzenia (także w przypadku, kiedy mamy zamiar kupić na przykład iPada lub MacBooka Pro na raty). Dla każdego urządzenia jest wyliczana indywidualna składka. Składka jest płatna jednorazowo w momencie zakupu sprzętu.

Telefon komórkowy już dawno przestał być jedynie narzędziem komunikacji. To przez telefon często klienci zarządzają własnymi finansami, planują czas wolny, przechowują w nim dane osobowe i prywatne zdjęcia.

Telefon komórkowy kupiony w sklepie Apple z pakietem bezpieczeństwa to idealne rozwiązanie dla osób często wykorzystujących to narzędzie. W razie uszkodzenia telefonu, Europ Assistance Polska pokrywa koszty jego naprawy, a w przypadku kradzieży lub rabunku, firma zwróci koszty telefonu do ceny, jaka obowiązywała w dniu zakupu.

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałą częścią naszej oferty. Proponujemy Państwu między innymi zakup iPhone’a 5c na raty, a także bogaty wybór akcesoriów do MacBooka.

facebook